ШУКАЄТЕ ДРОВА?

Давно користуєтеся дровами чи тільки встановили твердопаливне опалення? Тоді ви вже знаєте про дві основні складнощі з дровами, а саме: місце для зберігання та час горіння.

ЯК ЗРОБИТИ ПАЛИВО КОМПАКТІШИМ?

У вас обмежене місце для сушки та зберігання дров? Не маєте спеціальної конструкції, що не дає дровам розсипатися? Ми можемо допомогти вам утричі зменшити об’єм палива та зробити його складування зручнішим.

ЛЮБИТЕ ТЕПЛІ РАНКИ?

Не любите часто закидати паливо у топку та просинатися у прохолодному приміщенні зранку? У нас є спосіб утричі збільшити час горіння однієї закладки дерева. 8 годин горіння у топках з регулюванням притоку повітря – це відтепер звична справа!

УТРИЧІ МЕНШЕ МІСЦЯ, АЛЕ УТРИЧІ ДОВШЕ ГОРІННЯ

Так, це можливо з паливними брикетами Pini Kay. Їх дійсно потрібно покласти втричі менше ніж дров, щоб отримати ту саму кількість тепла. Вони дійсно горять 8 годин завдяки здатності тліти при малій кількості кисню.

Брикети – це сучасне тверде паливо, що широко використовується у країнах ЄС, а Україна вже давно є одним з основних постачальників. Саме тому ми називаємо наші брикети – євродрова.

І це ще не все. Щоб дізнатися про всі дев’ять переваг паливних брикетів Pini Kay, загляніть сюди.

ЩО Ж ТОДІ ТАМ ВСЕРЕДИНІ?

Ви здивуєтесь, але все робиться виключно з деревини. Точніше, з подрібненої та сильно спресованої деревини. На відміну від дров, у брикеті немає пористості, тому вони дуже важкі.

Під час пресування при високій температурі деревина сама себе склеює. Цю роботу виконує лігнін, що міститься у клітинах. Отже, брикет – це 100% органічне паливо. Ніяких домішок! 

ВИ НЕ КУПУЄТЕ ВОДУ

Дрова влюблять воду та неохоче її віддають. А от вогонь навпаки, робить все, щоб її прибрати. І на це витрачається надто багато енергії горіння. Саме тому дрова сушать. Хтось купує за рік і складає, щоб висушити. Хтось купує дорожче дрова камерної сушки.

Який би спосіб ви б не вибрали, досягнути дровами низької вологісті брикетів буде все-одно практично неможливо. Адже перед тим, як попасти в гарячий пресс, дрібна тирса просушується гарячим повітрям. На виході з пресу вологість брикета становить 5%, що у 4 рази менше, ніж у дров камерної сушки.

Саме тому брикети віддають максимум енергії на опалення, а не випаровування води, та можуть тліти з малою кількістю кисню.

КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗ ПОЧУТИ

Перевірити, що євродрова займають утричі менше місця, а горять утричі довше, дуже просто. Навіть одна-дві пробні пачки із 12 штук покажуть вам результат.

Коли ви порівняєте брикети з дровами, то можете сміливо замовляти повний запас на сезон. У нас є підказка, як порахувати потрібну кількість брикету.

Зустріли рекламу про дешевий паливний брикет, переконайтеся, що ви купуєте якісне паливо? Дізнайтеся, про що мовчать цінники.

Цікаво знати більше? Ми з радістю розкажемо все, що знаємо про брикети, за номером

+380 99 059-59-19

ГОРИТЬ ДЕ ЗАВГОДНО

Брикети можна використовувати у будь-яких топках, де горять дрова:

  • Твердопаливні котли
  • Піролізні котли
  • Булер’яни
  • Каміни
  • Камінні печі
  • Грубки
  • Бані
  • Мангали

Особливості використання у вашому типі обладнання ми розкажемо вам по телефону.