ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЦІННИКИ?

Сьогодні можна знайти багато пропозицій брикетів за привабливими цінами. Дехто з радістю купує, вважаючи подібну покупку вигідною. Але є кілька ньюансів, про які варто знати.

ПРО СТРАХ ЗВАЖУВАННЯ?

Виробництво брикету Pini Kay має особливість. При зміні розміру тирси або заміні розхідних частин пресса вага готового брикету може падати до 20%. Передбачити це дуже важко, а ймовірність таких відхилень достатньо висока. Як показує ринок, багато хто не справляється зі спокусою відправити споживачу легший продукт. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, ми зважуємо кожну палету перед пакуванням, та вносимо вам у рахунок її фактичну вагу. Ми не боїмося контрольних ваг.

ПРО СТРАХ ЧИСТОТИ?

Виробляти брикети з 100% твердих порід дорого. І для цього є кілька причин.

  • По-перше, тирси дуба чи бука недостатьо і вона дорожча.
  • По-друге, при подрібненні твердої деревини ножі тупляться частіше, а енергії треба більше.
  • По-третє, не у всіх виходить отримати тверду форму тільки за допомогою лігніна дерева, і в нагоді стають смолисті породи.

Відповіддю на це стало додавання у брикет хвої. Щоб називати такі брикети “дубовими” чи “буковими”, кажуть, що хвої не більше 10%. А коли вже хвоя є в брикеті, визначити її відсоток звичайній людині дуже складно. Отже, можна реально економити, і далі зменшується частку дуба чи бука під вивіскою “10% хвої”. Ми зняли це питання для себе, роблячи брикет із чистих порід та пропонуючи методи перевірки на вміст хвої.

ПРО СТРАХ ГРОШЕЙ?

Україна – один з основних постачальників брикетів Pini Kay до країн ЄС. Під час сезону працює мережа посередників, які викуповують у виробників брикети з чистого дуба чи бука для експорту. Ціни на такі закупки починаються із 80 EUR і позбавляють від операційних витрат на роздрібні продажі. Для того, щоб не скористатися такою можливістю повинна “поважна” причина. Альтернативно, можна постачати українцям за чесною ціною, пропонуючи якість та комфорт від використання.

НАШИМ ЦІННИКАМ НЕМАЄ ПРО ЩО МОВЧАТИ!

Заходьте на нашу інтернет вітрину, щоб вибрати, який брикет підходить саме вам.

ДО ВІТРИНИ МАГАЗИНУ